skip to Main Content

Öömatk

Öömatk on seiklus. Ka põnev puhkus, sünnipäevaretk, meeskonnakoolitus. Meil on pakkuda meeldejäävaid marsruute pimeda aja ööretkedeks. Teekonnad kulgevad läbi metsade, ürgorgude ja külamaastike, mööda koobastest, üle rabade.
Giiditud matk
toimub pimedal ajal (mitte südaöösel), otsmikulampide valgel ja teekondade pikkused varieeruvad 7-14 kilomeetrini. Ööretke kestvuseks võib olla 1,5-4 tundi. Matka keskele saab tellida glögi või teepausi ja matka lõppu elamustoitlustuse või matkasupi. Matk võib toimuda ka raba peal räätsamatkana.
Mugavus. Alustame ja lõpetame looduskaunis puhkekohas või majutuse juures (variandid on erinevad). Teekonnalt tagasi jõudes oleme taas oma autode või majutuse juures. Võib minna sauna, lõkke äärde õhtusöögile, majutusse või sõita kuhugi edasi sündmust jätkama.

Mida veel pimedal ajal teha:

Matkainfo:

  • Hind: 200 € (kuni 12 inimesele), iga järgnev 16 € in. Kehtib koduradadel Põlva-, Võru-, Tartu- ja Valgamaal.
  • Hind mujal Eestis: 300 € (kuni 15 inimesele), iga järgnev 20 € täisk. 16 € laps. Küsige meilt matkapiirkonna ning marsruudi soovitus!
  • Lisatasu eest: elamustoitlustus, tee/glögipaus, matkakeppide, sääriste ja räätsade rent.

Sisaldab matkajuhi teenust, ettevalmistatud marsruuti, otsmikulampe.
Küsige julgesti: 56678113 või info@matkajuht.ee

[ultimate_modal modal_title=”Telli tegevus” btn_txt_color=”#ffffff” btn_text=”Telli siit” modal_size=”block” overlay_bg_opacity=”80″ content_bg_color=”#faad41″ content_text_color=”#000000″ header_bg_color=”#444444″ header_text_color=”#ffffff” modal_border_style=”solid” modal_border_width=”1″ modal_border_radius=”8″ init_extra_class=”telli-tegevus-button” el_class=”telli-tegevus-modal”]

Osalejate arv:

Kirjelda enda soove.

[/ultimate_modal] Ühine plaaniliste matkadega

Back To Top