Skip to content

Plaaniliste matkade kalender. Kliki!

Plaaniliste matkade kalender

Vaadake kalendrit suurelt. Sobiv matk leitud? Helistage tellimiseks kohe +372 56678113, kirjutage info@matkajuht.ee

Plaanilised matkad

Puhka Eestis! Ühinege plaaniliste matkadega üksi või sõpradega. Kui plaanis matkamine: avastusretk, laternamatk, kanuumatk või loodusretk – laia valiku Eesti matkasid leiad Matkajuhilt. Kalendris värske info plaaniliste matkade kohta. Klikkides kalendris matkale, avaneb info. Küsige majutust ning toitlustamist! Helistage +37256678113 või kirjutage.

Kuidas matka tellida?

  • Matkamine on kerge – valige aeg! Kui olete üksi või kahekesi, valige plaaniliste matkade hulgast sobiv aeg. Kui nimekirjas sobivat aega pole, ärge kõhelge helistamast. Ehk on just selleks hetkeks kogunenud rahvast teile sobivale väljumisele.
  • Registreeruge plaanilisele matkale või võtke pakkumine. Tehke seda telefoni teel või meilitsi. Kontaktid: 56678113 ja info@matkajuht.ee Kui olete grupiga, siis küsige pakkumine teid huvitavaks kuupäevaks. Ka majutusele – toitlustusele.
  • Valmistuge ette. Pakkige riided, näksid, kallake termosesse soe või külm jook…ja tulge puhkama!

Kuhu minna Eestis? Abiks matka planeerimisel

Matkamine sujub hästi siis, kui matk on hoolikalt ette valmistatud. Planeerimise kergendamiseks oleme kirjutanud artikleid Matkajuhi ajaveebis ning loonud Google Mapsi Eesti matkaradade, majutuste, lõkkeplatside ning ujumisrandade kaarte:

Puhka Eestis! Head puhkust!

Back To Top