Skip to content

Plaanilised matkad

Puhka Eestis! Ühinege plaaniliste matkadega üksi või sõpradega. Kui plaanis avastusretk, elamusmatk, õppematk või loodusretk – laia valiku Eesti matkasid leiad Matkajuhilt. Kalendris värske info plaaniliste matkade kohta. Klikkides kalendris matkale, avaneb info. Küsige majutust ning toitlustamist! Helistage +37256678113 või kirjutage.

Kuidas matka tellida?

  • Valige aeg. Valige plaaniliste matkade hulgast sobiv aeg kui olete üksi või kahekesi. Kui nimekirjas sobivat aega pole, ärge kõhelge helistamast. Ehk on just selleks hetkeks kogunenud rahvast uuele väljumisele.
  • Registreeruge plaanilisele matkale või võtke pakkumine. Tehke seda telefoni teel või meilitsi. Kontaktid: 56678113 ja info@matkajuht.ee Kui olete grupiga, siis küsige pakkumine teid huvitavaks kuupäevaks. Ka majutusele – toitlustusele.
  • Valmistuge ette. Pakkige riided, näksid, kallake termosesse soe või külm jook…ja tulge puhkama!

Kuhu minna Eestis? Abiks matka planeerimisel

Matkad sujuvad hästi siis, kui on hoolikalt ette valmistatud. Planeerimise kergendamiseks oleme kirjutanud artikleid Matkajuhi ajaveebis ning loonud Google Mapsi Eesti matkaradade, majutuste, lõkkeplatside ning ujumisrandade kaarte:

Puhka Eestis! Head puhkust!

Back To Top