Skip to content

Süstad Prijon Cruiser II

Omadused ja ehitus

Kayak Prijon Cruiser II on turvaline ja ruumikas kaheinimese süst. Prijon Cruiser hoiab hästi kurssi ning on kergesti juhitav ning ka algajale lihtsasti käsitletav. Avara sõitjateruumi ava kaudu (diam 110 cm!) on lihtne sisse istuda ja väljuda ning sõitja tunneb ennast aerutades hästi vabalt.
Cruiser on uppumatu, sest ahtris asub 110 liitrine veekindlalt suletav pagasiruum ning süsta nina on täidetud tahke vahuga.

Süsta juhitakse tagumise sõitja poolt pedaalide abil mille jõud kantakse tüürimehhanismi abil tüürile. 
Süst on valmistatud HTP plastikust mis on võrreldes klaasplastikuga löögikindlam, elastsem ja sõbralikum.  See teeb tastsüstamatkadeks suurepärase vahendi.
Prijon Cruiser II süstaga saad matkata Matkajuhi süstamatkadel. Ühine!

Tehnilised näitajad Sõidukarakteristikud Muud
Pikkus 470 cm + + + Kursilpüsivus Pagasiruum 110 l
Laius 73 cm + + + + + Stabiilsus!!!
Kaal 37 kg + + + + Juhitavus
Kogumaht 510 l + + + Kiirus
Kandevõime 240 kg
Kokpiti ava 110 cm | Gr. 7

Hinnangud +(madal) kuni +++++(väga hea)

Materjal

Thermoplastic HTP

Prijon valmistab oma süstad HTP plastikust. See materjal segatakse kokku PE graanulitest, värvainetest, UV kaitset andvatest lisanditest ja mõnedest muudest komponentidest. HTP molekul on 10 korda pikem kui PE-l ja see annab talle väändekindluse, kerguse ja kulumiskindluse.

HTP eelised


HTP süstade eeliseks PE-st valmistatud süstade ees on nende suurem stabiilsus, kulumiskindlus ja kaal. HTP on väga keskkonnasõbralik. Se on vees lahustumatu ja raskemetallide vaba materjal, mille ümbertöötlemisel ei eraldu mürgiseid gaase ja jäätmeid. Seepärast garanteerib tootja, et võtab kõik paadikered nende kasutusea lõpul tasuta tagasi.


Aerud

RIM aerud on silmapaistvalt vastupidavad. Aeru käepide on valmistatud alumiiniumist, labad plastikust
Kaal: 1290 g

Kuidas süstasid valmistatakse?

Vaata kuidas süstad Prijoni tsehhis valmivad

Back To Top