Skip to content

Rõsna Puhkemaja

Puhkemaja asub Põlvamaal, Mikitamäe vallas, otse Lämmijärve kaldal. See on õdus rannaäärne puhkeküla Setomaal, suurepärane koht suvepäevade, kokkutulekute ja koolituste läbiviimiseks. Pakume ööbimist kämpingutes ning suures ja väikeses puhkemajas. Puhkemajad on aastaringselt avatud. Talvel 14+8 majutuskohta, suvel 39+8 kohta. Telkimiskohti on piiramatult. Üürida saab kämpinguid ja maju eraldi kui ka tervet kompleksi. Leilisõbrad võivad valida suitsusauna ja soome sauna vahel. Puhkajate käsutuses on väliköök,supelrand ning aktiivseks vaba aja sisustamiseks pakume laia valikut aktiivseid tegevusi. Vee ääres on ka varjuline lauter mootorpaadiga saabujatele. Kalameestele pakume paadi renti ning peredele vesiratta kasutamise võimalust. Kompleksi ümbritsevad looduslikult ja kultuuriliselt ülihuvitavad piirkonnad – Beresje vanausuliste küla,järvetekkeline Lüübnitsa soo (vaatetorniga),  linnukaitseala, Laossina  ürgkalmed,  Seto külad. Kiviga visata ja silmaga näha on Venemaale kuuluv Kolpino saar. Ümbruses on suurepärased seiklemise ja matkamise võimalused. Läheduses asub Vene piir, Saatse saabas, väikese autosõidu kaugusel Värska Veekeskus, Seto Talumuuseum, Värska kirik, kauplused, külastada saab Lüübnitsa sibula-ja kalalaata.  Puhkemajast 5 km kaugusel Mikitamäel asuvad vähitiigid ja kalajärv (3 ha). Seal saab püüda kala, korraldada öist vähipüüki. Kompleks sobib väljasõidukohaks loodusesse, koosolemisele ja aktiivsele puhkusele orienteeritud gruppidele.

Majutuse tutvustus

Maja esimesel korrusel on täisvarustusega kööginurk ja teleriga koosviibimisruum, teisel korrusel asuvad majutusruumid. Puhkemajas on 4 tuba ja üks sviit, kokku 16 majutuskohta. Toad on 2-6-kohalised, sviit 3-kohaline. Majutusruumidest avanevad vaated järvele. Territooriumil on saunamaja, kämpingumajakesed, katusealused istumiskohad ja saun.
Lisavõimalused: saun, telkimisala, grill, katusealune istumiskoht, palliplatsid, ujumisvõimalus, vesijalgratas…..
Iseseisvaks matkamiseks:

Põlvamaa, Peipsi kaldal

Kaugus linnadest: Kaugus Räpinast 19km, Põlva linnast 43km, Võrust 47km, Tartust 84km, Otepäält 84km ja Tallinnast 272km.

Back To Top